Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/potnet/domains/lokaleweselne.com.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 56 Red Diamond - wesele Brzeziny - sale weselne Brzeziny - LokaleWeselne.com.pl

Logowanie

>> Załóż konto

>> Przypomnij hasło

System reklamy Test

 • pic

  Bacówka sala weselna

 • pic

  ONA

 • pic

  Dworek nad Brdą

 • pic

  Pałac Radziwiłłów w Balicach


Nazwa obiektu

Red Diamond

Adres

Kod pocztowy: 95-060

Miasto: Brzeziny

Ulica: Stare koluszki 9

Województwo: łódzkie

Kontakt

Telefon: +48 46 874 04 65

Fax:

Strona www: http://www.reddiamond.pl

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy

...Diament - jego twardość, trwałość i czystość symbolizuje związek kobiety i mężczyzny, dlatego jest najbardziej popularnym kamieniem oprawianym w pierścionkach zaręczynowych. Uznawany jest za święty kamień, któremu patronuje słońce - najpotężniejsza i niezniszczalna siła. Stoi na straży wierności i nierozerwalności związku, gdyż sam czysty nie znosi obłudy...

Zaledwie 25 km od centrum Łodzi znajduje się sala bankietowa Red Diamond. Eleganckie i nietypowe wnętrza zachwycają swoim urokiem i ciepłym klimatem.


Red Diamond to ponad 700 m2 przestrzeni, która pomieści powyżej 200 osób. Niezwykły klimat tego miejsca czuć wszędzie, począwszy od sali balowej po elegancko ozdobioną obrazami i stylowymi meblami salę jadalną.


Nasza sala została stworzona do organizacji wesel, uroczystości komunijnych, chrztów, bankietów, konferencji, balów sylwestrowych i walentynkowych oraz wielu innych ciekawych imprez.


 • Klimatyzacja
 • Parking
 • Restauracja/bar
Kliknij na nazwę sali, aby zobaczyć opis

Wyznacz trasę dojazdu do obiektu
Dodaj opinię o tym obiekcie