Logowanie

>> Załóż konto

>> Przypomnij hasło

System reklamy Test

 • pic

  Olandia

 • pic

  Bacówka sala weselna

 • pic

  Usługi Hotelowe 17

 • pic

  Dworek nad Regą


Najnowsze trendy w modzie ślubnej

pic

  Przez cały ślub i wesele oczy wszystkich gości będą skupione na młodej parze. Dlatego powinni oni zadbać o to, aby tego dnia wyglądać nie tylko przepięknie, ale także modnie! Strój zgodny z obowiązującymi trendami w modzie ślubnej dotyczy nie tylko panny młodej, ale również pana młodego! 

  Obecnie najmodniejsze suknie ślubne to te pełne przepychu, szeroko rozkloszowane, z długimi trenami. Modne są gorsety oraz odkryte plecy, koronki i kryształki Swarovskiego.  Na topie są także wstążki, duże kokardy, hafty i roślinne aplikacje, a bardziej awangardowe panny młode mnogą sobie pozwolić na strusie pióra. Modna panna młoda pokazuje nagie ramiona, ale za to dół sukni powinien zakrywać nawet buty. Do trendów należą suknie z odcięciem poniżej biustu, od którego linii tkanina rozchodzi się delikatnie w kształt litery A – taka suknia to coś w sam raz dla kobiet o romantycznym usposobieniu. 

  Tradycyjna biel sukni ślubnej jest coraz częściej wzbogacana motywami i dodatkami w innych kolorach. Głównie jest to błękitny, różowy, kremowy, ale na polskim rynku w 2010 roku pojawiły się suknie z… czarnymi elementami. To niewątpliwie propozycja dla odważnych, nowoczesnych kobiet. Oprócz sukni zupełnie białych oraz białych z kolorowymi motywami w modzie są również suknie ecru i w odcieniach kremowych oraz beżowych. 

  W 2011 roku w modzie ślubnej będą dominowały dwa style – pierwszy pełen przepychu, bogatych zdobień i nawiązujący do baroku,  natomiast drugi trend to suknie stylizowane na modę laty czterdziestych ubiegłego wieku,  proste, romantyczne i zwiewne.

  Pan młody nie jest jedynie tłem dla panny młodej, ale wraz z nią stanowi spójny obraz. Dlatego również on powinien zadbać o to, aby podczas ślubu wyglądać modnie, ale jednocześnie dopasować się kolorystycznie do panny młodej. 

  Wśród męskiej mody ślubnej nadal króluje garnitur, ale nieco inaczej skrojony niż dawniej. Przede wszystkim modne obecnie marynarki ślubne są dosyć wysoko zakończone – współcześnie ni raczej nie są w modzie długie marynarki, ponieważ sprawiają, że nogi wydają się optycznie krótsze. Modna marynarka na ślub powinna  być raczej dopasowana.

  Dziś trendy są wąskie krawaty, ale do łask wracają również muszki oraz kroje, na które dawniej panowała moda, a teraz po czasie powracają: surduty, żakiety oraz fraki. 

 • pic

  Usługi Hotelowe 17

 • pic

  Dworek nad Regą

 • pic

  Sala Weselna Agata

 • pic

  Centrum