Logowanie

>> Załóż konto

>> Przypomnij hasło

System reklamy Test

 • pic

  ONA

 • pic

  Orbita

 • pic

  Hotel Warszawianka

 • pic

  Zajazd Miłki


Nazwa obiektu

Schronisko Głodówka

Adres

Kod pocztowy: 34-530

Miasto: Bukowina tatrzańska

Ulica: Polana głodówka

Województwo: małopolskie

Kontakt

Telefon: 18 20 77 188

Fax:

Strona www: http://www.glodowka.com.pl

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy

Schronisko Górskie Głodówka mieści się nad Bukowiną Tatrzańską i urzeka swą niepowtarzalną 76-kilometrową panoramą na Tatry. Prowadzimy je z przyjemnością i traktujemy jak własny dom.

Przez cały rok przyjmujemy miłych gości i turystów wędrujących po górach, grupy zorganizowane i osoby indywidualne. Obiekt istnieje od 1935 roku.

Łatwo do nas trafić - schronisko znajduje się tuż przy drodze na Łysą Polanę (zjazd z Zakopianki w Poroninie przez Bukowinę Tatrzańską drogą na Łysą Polanę - wystarczy poczekać aż po prawej stronie kierownicy pojawi się najpiękniejszy widok, jaki można sobie wymarzyć (lepiej jednak uważać na takie rady w razie mgły). Po przejechaniu ronda w Bukowinie w kierunku Łysej Polany - trzeba wspiąć się na górkę i kiedy zaczyna się zjazd w dół - za łukiem w lewo trafia się wprost do naszej bramy (po lewej stronie). To około 17 km z Zakopanego, ok. 4 km od centrum Bukowiny Tatrzańskiej.

Do dyspozycji naszych gości prawie 90 miejsc noclegowych w dwóch budynkach (Murowaniec i Drewniak). W Drewniaku toalety w pokojach lub w korytarzu (1 toaleta na 2 pokoje, wszystkie łazienki nowe). W Murowańcu  toalety wspólne w korytarzu (niższy koszt noclegu). Latem rozstawimy harcerskie namioty (możliwy nocleg w cenie 15 zł), istnieje możliwość rozbicia własnych namiotów (nocleg 10 zł). Do dyspozycji przestronna jadalnia z kuchnią (naczynia), sale do zajęć, dwie sale kominkowe, harcówka, parking, boisko do siatkówki, kapliczka z niedzielną polową mszą św. (w sezonie), lorneta widokowa, TV, Internet bezprzewodowy :)

Zapraszamy na Głodówkę! Jeśli tylko chcecie wypocząć z rodziną albo wybrać się na wędrówkę w najbardziej urokliwe miejsca w okolicy... Jeśli chcecie poczuć się jak u siebie, gdziekolwiek to jest...

Wesele i ślub na Głodówce? Czemu nie (:

Do miłego zobaczenia!
Ekipa Schroniska Głodówka

 • Grill
 • Internet wi-fi
 • Miejsce noclegowe
 • Parking
 • Restauracja/bar
Kliknij na nazwę sali, aby zobaczyć opis

Wyznacz trasę dojazdu do obiektu